Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

0 €

SAKURAI OLIVER 258EP IIZ (1997)

  • Adresa: Ruga Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355695699189, +306948253529 viber, whatsApp.
  • Postuar: 01/10/2017 21:05
  • Skadon: 151 ditë
sakurai 52.....
sakurai 52....sakurai 52...sakurai 52..sakurai 52.Sakurai 52sakurai 52......

Përshkrimi

Format 360 x 520mm / Olivermatic dampening with MGE circulation and cooling system / SPC (Sakurai Plate Automatic Plate Changing) / All automatic wash-up equipment / Perfecting / Double sheet control / powder spray / Numbering and perforating unit / 12000 sh per hour. Available: immediately from stock.
Per me teper informacion ju mirpresim në numrat e mëposhtëm, në viber dhe në WhatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Per ju që nuk mundeni finenciarisht, ne Ju ndihmojm; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance” Duke Ju financuar Deri ne 80% te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Nuk ka tag

203 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1415908bd5a6e154

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total