Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Riparoj xhama të perparem të makinave

  • Adresa: Nishirak
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672065964
  • Postuar: 12/01/2018 06:50

Përshkrimi

Riparoj xhama të perparem të makinave, qofshin ato yll, krisje deri në 20 cm. Gjithashtu edhe xhama furgoni dhe autobusi.

Çdo I interesuar të më kontaktojë në
0672065964. (ADI)

Nuk ka tag

247 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5155a57f8181d444

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme

10 shitjet e fundit

total