Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

82,000 €

REZIDENCA ALBA APARTAMENT 2+1

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga Artan Lenja
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 10/10/2017 13:20
  • Skadon: 13 ditë, 6 orë
613....

Përshkrimi

TASHME KA ARDHUR DITA TE NDRYSHON MENYREN TUAJ TE JETESES.

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90.9m² qe ndodhet ne katin e 1 banim , i mire organizuar,tualet , 2dhoma gjumi, dhoma e ngrenjes dhe e gatimit.
I orientuar ne nje nga pozicionet me te favorshme te drites dhe diellit , JUG-LINDJE.

CMIMI 82,000 EURO

Per me shume informacion kontaktoni:
0694017175
ermira.brozi@edilal.com
www.rezidencaalba.al

Nuk ka tag

9774 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 200573c828cae1ec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total