Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Retention Forex te gjuhes Italiane me eksperience

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: rruga nikola tupe ,bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692541501
  • Postuar: 28/08/2017 17:29
  • Skadon: 42 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Kerkojme RETENTION FOREX te gjuhes Italiane me eksperienc:
Ofrohet :
-Pagese e kenaqshme + bonuse
-Leads cilesore te rinj cdo dite
-Mundesi promovimi ne senior / capo tavola
-Trajnim profesionale
-Kushte shume te mira pune dhe ambjent komod
-Staf i pergjegjshem dhe gati per te ndihmuar
Kompani me 2 vite eksperience.
Dergoni CVne tuaj ne emailin e burimeve njerezore : forexbrokershr@gmail.com
ose per cdo pyetje tjeter mos hezitoni te na kontaktoni inbox ose ne tel:0692541501

Nuk ka tag

33 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 23159a436d035bdf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total