Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

RETENTION FOREX Anglisht

  • Profesioni: Operator
  • Adresa: rruga nikolla tupe,bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692541501
  • Postuar: 29/08/2017 14:54
  • Skadon: 43 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Kerkojme RETENTION FOREX te gjuhes Angleze me eksperienc:
Ofrohet :
-Pagese e kenaqshme + bonuse
-Leads cilesore te rinj cdo dite
-Kushte shume te mira pune dhe ambjent komod
-Staf i pergjegjshem dhe gati per te ndihmuar
-Orari full-time 10:00-19:00
Kompani me 2 vite eksperience.
Dergoni CVne tuaj ne emailin e burimeve njerezore : forexbrokershr@gmail.com
ose per cdo pyetje tjeter mos hezitoni te na kontaktoni inbox ose ne tel:0692541501

Nuk ka tag

109 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 16959a563f4a0597

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total