Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Restorat TERRACOTTA kerkon te punesoje nje SANITARE

  • Profesioni: Pastrues
  • Adresa: Rruga Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682227479
  • Postuar: 13/09/2018 20:42
IMG_20180831_220118

Përshkrimi

Restorant TERRACOTTA kerkon te punesoje sa me shpejt nje SANITARE.

Ofrojme kushte shume te mira pune dhe page te kenaqeshme.

Lutemi te na kontaktoni ne numrin e telefoni ose te paraqiteni prane Restorant Terracotta, prane Stadiumit Dinamo tel ish pallatet 1 Maji, buze rruge.

Nuk ka tag

148 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3705b92640f7dccb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total