Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Restorant TERRACOTTA kerkon nje Kamarier me kohe te plote.

  • Profesioni: Kamarier
  • Adresa: Rruga Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682227479
  • Postuar: 02/02/2018 22:20
IMG_20180202_165956

Përshkrimi

Kerkojme nje Kamarier per nje Restorant te sapo hapur ne Tirane.
Te kete ekperienza te mepareshme, kryesisht si kamarier restorantesh.

Ofrojme kushte shume te mira pune dhe page te kenaqshme.

Ju mirepresim per nje takim nga afer prane ambjenteve te restorantit.

Adresa: Rruga Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo.

Nuk ka tag

376 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5605a748bc3c44b5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total