Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

RENOVATIO SHPK ofroj vend pune operator telefonike me page 300 LEK ORA NETO

  • Paga: 300 LEK/ORA NETO
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: rr. Dibres, Kompleksi Halili, kati i 4
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 044520427 / 0699398472.
  • Postuar: 21/11/2018 09:59
  • Skadon: 152 ditë, 21 orë
operatore

Përshkrimi

1. Renovatio shpk kerkon operator telefonike.
Ofron kompensim me 300 lek ora neto dhe komisione me te larta ne treg.
Kandidatet duhet te flasin rrjedhshem gjuhen italiane,
te kene eksperience dhe aftesi te larta komunikuese.

per te kandiduar mund te dergoni cv
ne adresen e e-mailit : recruitment@renovatioshpk.com
ose mund te kontaktoni ne numrin 044520427 / 0699398472.

Renovatio….il rinnovamento e’gia in atto !!!

Nuk ka tag

1382 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 125ad1bbc8ce369

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total