Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,200 €

Renault Scenic, Viti 2004, 1.9 Nafte

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685037922
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 21/01/2018 16:00
IMG-20180121-WA0001
IMG-20180121-WA0002IMG-20180121-WA0003IMG-20180121-WA0000

Përshkrimi

Shitet:Renault Scenic Viti:2004 Me targa Shqiptare “AA” dhe taksa te paguara deri ne shtator 2018.Kambio Manuale 1.9 Nafte 200 mij KM.Cmimi 3200€ i Diskutueshem.

Nuk ka tag

379 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8655a6485b07eb27

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total