Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,700 €

Renault scenic 1.9 dci Viti 2001,

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 21/01/2019 09:54
  • Skadon: 142 ditë, 16 orë
Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001-
Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (3)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (7)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (9)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (1)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (10)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (6)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (2)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (8)Renault-Megane-1-9-dci-Viti-2001- (11)

Përshkrimi

Shitet Renault scenic Motori(CC):1.9L DCI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2001 Transmisioni Manuale 199,000 km Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme Gri Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Letra Te Paguara.

Nuk ka tag

269 herë e lexuar, 11 herë sot

  

Numri i postimit: 3225c10eb24688cd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

10 shitjet e fundit

total