Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200,000 LEK

RENAULT SCENIC 1.6 16V – BENZIN, viti 1999

  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692106281
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 19/06/2017 08:33
  • Skadon: 12 ditë, 19 orë
20170603_135030
20170603_13503620170603_13504820170603_13510520170603_13535220170603_13541020170603_135428

Përshkrimi

Shitet Renault Scenic 1,6 benzin, viti 99, 117,800 km, komanda në timon, sherbime te plota me liber, bateri dhe goma të reja, gome rezerve, disq alumini, dokumenta te rregullta deri ne 18 gusht 2017, çmimi 200.000 Leke i padiskutueshem. Makina shitet vetem per arsye mos perdorimi.

Kontakt
Viber, Whats Up, Tel, sms
069 2106281

Nuk ka tag

171 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2285932d594653a8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total