Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,300 €

Renault Modus 1.6Benzine 16V viti 07 2005, kamje Automatike

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777 / 0698684812
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 27/10/2017 06:20
shitje makina perdorura
gjej makina te liranjoftime makina kambio automat

Përshkrimi

Renault Modus 1.6Benzine 16V viti 07 2005, kamje Automatike,190mij KM, Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra me te gjitha sherbimet e bera te shenuara ne liber , shum e paster si jasht dhe brenda , sistem audio CDplayer , Climatronic, kroskot elektronik Etj… me dogane te paguar

Nuk ka tag

782 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 19559f2ae9da0b8e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total