Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,000 €

Renault Laguna lll, automatike, viti 2008

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0688406525
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 02/10/2017 13:32
  • Skadon: 88 ditë, 20 orë
Renault Laguna lll, automatike, viti 2008 - Foto 1Renault Laguna lll, automatike, viti 2008 - Foto 2Renault Laguna lll, automatike, viti 2008 - Foto 3Renault Laguna lll, automatike, viti 2008 - Foto 4Renault Laguna lll, automatike, viti 2008 - Foto 5Renault Laguna lll, automatike, viti 2008 - Foto 6Renault Laguna lll, automatike, viti 2008 - Foto 7

Përshkrimi

Renault Laguna III Hatchback
Viti: 2008
Motori: 2.0 Benzine
Fuqia: 125 kw (170hp)
Kambio: Automatic 6-Speed
Konsumi: 8.09 l/100km
Air Condition: Automatic bi-zone
Ngjyra: e zeze ne gjendje shume te mire
Interior: Sedilje lekure +Alcantara, Xhamat e pasem te erret
Disqet: Alumin
Gomat: 225/45 R17 (gomat e veres te reja + gomat e dimrit ne gjendje shume te mire)

Pershkrime te tjera: e perdorur shume pak ne Shqiperi (sapo ka ardhur) dhe sherbimet I jane bere rregullisht. feneret e pare jane te rinj dhe gomat gjithashtu.

kontakti: 068 84 06 525

Nuk ka tag

250 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 76459d2238cd66a1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total