Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,300 €

Renault kangoo1.2 benzine+gaz viti 2008

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682020214
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Portbagazh
  • Postuar: 16/07/2017 21:27
  • Skadon: 20 ditë, 2 orë
IMG_1227
IMG_1228IMG_1134IMG_1133

Përshkrimi

renault kango 2008 1.2 16v manuale ne gjendje te shkelqyer pa asnje difekt goma te reja rripi motorrit pompa e ujit dhe te gjitha gjeneriket te reja gomat100%te reja 5port .ferrotya tambure vaj filtra motorri dhe filtrat e gazit bateri cdo gje e re .impianti i gazit me vaj i montuar ne gjermani sekuencial mp3 usb dhe cd player.nderrojme makine portobagazh.makine pune perfekte

Nuk ka tag

95 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 229596ba959dcaae

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total