Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Renault Clio, shitet 2,000 €

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 30.001-50.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697945481
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh
  • Postuar: 14/08/2017 11:22
  • Skadon: 50 ditë, 1 orë
20170812_133637

Përshkrimi

Shes makinen se kam dhe 2 tjera.

Nuk ka tag

126 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 19659916b9cabc14

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total