Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Recruiter-HR Specialist

  • Profesioni: Specialist
  • Adresa: Rruga e Kavajes, 14
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: hr@wow.com.al
  • Postuar: 27/11/2017 15:54
  • Skadon: 68 ditë, 5 orë

Përshkrimi

Wow Digital Company per zgjerimin e stafit kerkon te punesoje recruiter.
Kandidati ideal ka mbi 3 vjet eksperience ne gjetjen e kandidaturave,analizen e kandidaturave,filtrimin,intervistimin dhe pregatitjen per futjen ne pune.
Kandidati duhet te zoteroje mjaft mire gjuhet italisht dhe anglisht,te perdore mjaft mire PC dhe programet baze.
Te interesuarit duhet te dergojne CV ne adresen hr@wow.com.al
Suksese!

Nuk ka tag

161 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3755a1bfbd069758

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total