Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Recepsionist

  • Paga: 35.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:38
  • Skadon: 29 ditë, 18 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, kerkon:

RECEPSIONIST

Pershkrimi i punes:
Ofron sherbim mikeprites per klientet, duke kontribuar ne nje eksperience te shkelqyer nga momenti i check-in deri ne check-out.

Detyrat dhe pergjegjesite:
• Demostron nje nivel te larte sherbimi per klientet ne cdo kohe.
• Demostron njohuri per kategorine e dhomave te hotelit/cmimet/paketat/promocionet si dhe njohuri per produkte te pergjithshme te hotelit.
• Aplikon politikat e hotelit, termat dhe kushtet ndaj klientit.
• Perdor procedurat e duhura ne lidhje me pranimin e monedhave te huaja, kartave te kreditit dhe parave ne baze te politikave te hotelit.
• Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi

Kerkesat e punes dhe aftesite:
• Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur).
• Etik e shkelqyer ne komunikimin ne telefon dhe aftesi per tu fokusuar nga nderprerjet e shpeshta.
• Aftesi te shkelqyera ne kujdesin e klientit.
• Duhet te jete fleksibel dhe e afte te punoj nen presjon.
• Njohuri bazike te paketes MS Office.
• Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.

Pagesa mujore 35.000 leke te reja

Te interesuarit te dergojne Cv e tyre ne adresen: hr@agikons.com

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 772594bba4b09a37

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total