Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

RE/MAX Koncept 2+

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri perballe Gjykates se Rrethit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673335999
  • Postuar: 18/09/2018 13:21

Përshkrimi

Apliko tani! Jepi vetes mundesine!

RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t’i bashkohen fantastike te tjere!

Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje karriere te suksesshme!

Kriteret:
1. Arsim i larte.
2. Pasion dhe deshire per t’u rritur profesionalisht dhe per te konkurruar me më te miret ne treg.
3. Aftesi shume te mira komunikimi me theksin te ”nuk kam komplekse ne komunikimin me te panjohur😉”
4. Preferohen kandidate qe njohin gjuhen angleze.

Dergoni aplikimet tuaja ne adresen e e-mailit : esmerina.likaj@remax-albania.al

RE/MAX Koncept 2
Bulevardi Bajram Curri, prane Gjykates se Rrethit Tirane.

Nuk ka tag

272 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7565b9f80181ed8e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total