Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100 €

RAPORTOR DIXHITAL

  • Adresa: rruga Janaq Kilica, Fier
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0683324116
  • Postuar: 26/09/2018 13:21
IMG0016A
IMG0017AIMG0018A

Përshkrimi

Ky zbulues me kënd dixhital do të mat ose do të përcaktojë kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° me një rezolucion prej 0.1 ° të një shkalle dhe një saktësi prej ± 0.1 ° gradë.Ekran i madh LCD dixhital është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar.Ekzistojnë tre butona funksioni, on / off, hold dhe ABS / zero për matjen absolute ose relative.Teh shtesë lejon akses më të mirë sidomos kur maten kënde të mprehta.Një bateri ekstra është përfshirë.
Pajisur në një rast të përforcuar prej alumini.

Nuk ka tag

369 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4645aef20542c038

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total