Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6 €

Ram & Hdd per desktop dhe laptop, Cmimi 6 Eur

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674788211
  • Postuar: 06/11/2017 11:49
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar
ddr

Përshkrimi

Ram dhe HDD per kompjuter dhe laptop.

Per kompjuter desktop:

DDR 1Gb 7 Eur,
DDR2 1Gb 6 Eur,
DDR 3 2Gb 12 Eur,
DDR3 4Gb 25 Eur,
hdd 750 Gb 39 Eur.

Per Laptop:
DDR2 1Gb 6 Eur,
DDR2 2Gb 14 Eur,
DDR3 4Gb 25 Eur,
HDD 160Gb 22 Eur,
HDD 250Gb30 Eur,

HDD per laptop jane te rinj.

Kam edhe pjese te tjera, na kontatoni nese keni interes.

Cel 0674788211

Nuk ka tag

1086 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 63656466d7a98380

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total