Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

129,000 €

“QUEIT LAKE” VJEN ME TJETER RISI, 16-VILA DHE 16-APARTAMENTE NE ZEMER TE NATYRES.

  • Çmimi/m²: 1100
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Liqeni Farkes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 10/10/2017 12:22
  • Skadon: 47 ditë
ap 13 (117.4 )-001
quiet lake - Copy16

Përshkrimi

Starton Edil al, me tjeter projekt te ri, kompleksi “Queit lake”, buze Liqenit te Farkes, apartament me 2dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe ngrenie, 2ballkone ,siperfaqe 117.4m2,ne katin e trete banim, pamje e mrekullueshme.Ju mund te shijoni natyren nga te gjitha anet, shijoni gjelberimin, privatesine, sigurine, Eco-sistemin, dhe mbi te gjitha Relaksin e vertete, Vetem 8minuta larg Tiranes, trafikut, zhurmes e ndotjes se ambientit, ju tani keni mundesine te zgjidhni cfare te deshironi, 16apartamente dhe 16 vila, Zgjidhni qe te jetoni ne Elite bashke me natyren.
Cmimi 129.000euro.

cel 069 40 17175

Nuk ka tag

726 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 20558764ba7554da

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total