Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

91,000 €

“QUEIT LAKE” VJEN ME TJETER RISI, 16-VILA DHE 16-APARTAMENTE NE ZEMER TE NATYRES.

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Liqeni Farkes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 43 ditë, 7 orë
ap 8 ( 90.9 )-001
quiet lake - Copy

Përshkrimi

Starton Edil al, me tjeter projekt te ri, kompleksi “Queit lake”, buze Liqenit te Farkes, apartament me 2dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe ngrenie, ballkon , siperfaqe 91m2,ne katin e dyte banim.Ju mund te shijoni natyren nga te gjitha anet, shijoni gjelberimin, privatesine, sigurine, Eco-sistemin, dhe mbi te gjitha Relaksin e vertete, Vetem 8minuta larg Tiranes, trafikut, zhurmes e ndotjes se ambientit, ju tani keni mundesine te zgjidhni cfare te deshironi, 16apartamente dhe 16 vila, Zgjidhni qe te jetoni ne Elite bashke me natyren.

Cmimi 91.000euro.

Cel 069 4017175

Nuk ka tag

475 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 570587650c84387a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total