Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,500 €

“QUEIT LAKE” VJEN ME TJETER RISI, 16-VILA DHE 16-APARTAMENTE NE ZEMER TE NATYRES.

  • Çmimi/m²: 950
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Liqeni Farkes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 46 ditë, 20 orë
quiet lake - Copy
ap 4 (93.2)-001(1)

Përshkrimi

EDIL AL, STARTON ME NJE PROJEKT TE RI BUZE LIQENIT TE FARKES, APARTAMENT ME SIPERFAQE 93.2m2, I KOMPOZUAR NE MENYRE QE TE KETE SHESH PAMJE NGA TE GJITHA ANET E LIQENIT, 2DHOMA GJUMI, TUALET, DHOME NDENJE DHE GATIMI,BALLKON, KU JU MUND TE SHIJONI NATYREN, QETESINE, PRIVATESINE, ECO-SISTEMIN DHE DINAMIKEN E JETES. VETEM 8-MINUTA LARG TIRANES JU MUND TE PREKNI TANI GJELBERIMIN DHE LUKSIN E TE JETUARIT NE ELITE. KOMPLEKS ME 16 VILA DHE 16 APARTAMENTE KU JU KENI PREVILIGJIN E ZGJEDHJES TANI SIPAS ENDRRES TUAJ.

CMIMI 88.500EURO.

C 069 4017175

Nuk ka tag

515 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 68558764e6f17ce4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total