Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Qira 2+1 KATI pare i NJE VILE PRIVATE, Amb. Amerikane – PARKIM Privat- Oborr

  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/01/2018 19:41
  • Skadon: 52 ditë, 23 orë
a10
a9a1a2a3a5a6a7a4a7

Përshkrimi

JEPET ME QERA 2+1 NE KATIN E PARE TE NJE VILE MBRAPA AMBASADES USA DHE PERBALL AMBASADES SUEDEZE , HYRJA ESHTE TOTALISHT E RE ME MOBILJE TE REJA ELEKTROSHTEPIAKE ETJ,HYRJA ESHTE E SURVEJUAR NGA KAMERA SIGURE EDHE ME SISTEM ALARMI, NE NJI ZONE KU TE GJITH KOMSHIT JANE TE AMBASADES U.S.A.

Ka Parkim PersonaL dhe lulishte para.

Cmimi: 350 euro
Parapagese: 1.5 muaj

Tel ose Whats App: 0692238499

Nuk ka tag

174 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9495a5bae1c930cc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total