Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

800 €

QENDER,SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA

  • Adresa: Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050148
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 06/02/2018 20:02
  • Skadon: 20 ditë, 13 orë
0cf2124d-9cdd-e7ec-e173-5e7a8a39115d
34b212de-fb66-e4c5-18c0-850670b342d3bb9f46c2-7b1d-bfdf-fc03-08871eed74317f1d4f54-bcd2-0c62-3861-0e8b149b5b5de00acc88-45ac-f180-0de7-6608fe791cfaa0e367c1-a001-e2d2-8ce2-8a0101105009

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 i sapo mobiluar ne nje nga godinat me siguri teper te larte,me punime cilesore si dhe nje administrim shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes i bashkuar me kuzhinen,nje dhome gjumi matrimoniale,nje dhome gjumi femijesh, nje tualet,dhe nje ballkon i bollshem i cili na mundson gjate gjithe dites ndricim natyral dhe plot djell i cili ben lidhjen ndermjet te treja dhomave. I gjithe mobilimi eshte i ri dhe i pa banuar me pare. Zona na mundson te gjitha fasilitet e nevojshme per nje jetese me te mire. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Nuk ka tag

179 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 5965a79e51773fab

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total