Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

20 €

Pushime ne Vlore

  • Adresa: Orikum
  • Rrethi: Vlorë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 00355696670629
  • Postuar në: 25/02/2017 20:29
  • Skadon për: 105 ditë, 13 orë
Pushime ne Vlore
Pushime ne Vloredhoma plazhi vloreambjent per pushime vlorePushime ne bregdetPushime ne orikumDSC_0038DSC_0014

Përshkrim

Pronotoni pushimet tuaja per kete sezon!

Cmimi: 20 – 40 euro

Te gjitha apartamentet dhe informacionet i gjeni ne faqen e meposhteme:

https://www.facebook.com/VacationVlora

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1743 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4295579517a7753f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...