Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35 €

Pushime ne Durres

  • Adresa: Rruga Pavaresia
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0673607411
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 11:23
  • Skadon: 13 ditë, 17 orë
image-0.02.01.32c70e0149e82f63d53ea3a4498e8777b4586da815cca65a615a63ff472b2252-V
image-0.02.01.f321e62a8e3f661101072c85e91c7855d281c2b5c27ba6752dfac0d032dee6b6-Vimage-0.02.01.0eba5e412be0ea53bbf47f9e2bf257b6f3cb3067bef5f7bf11bf057802b14264-Vimage-0.02.01.ffc9f55896857db8651e1c84489169abec8802c77d4824e5ace7ada83ec35107-Vimage-0.02.01.6babe23624cd6d1d933fb3f0fd87577c07c0a9cc2a1bb497295585a6f429f895-Vimage-0.02.01.625e2f16d5e1f9461a35082d1bc8e955ce8d6c287c1d80d8b1752e8dd826d8a7-V

Përshkrimi

Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13 afer Hotel Adriatikut.

Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, dy banja dhe ballkon ideal per 5 veta.

Cmimi 35 euro/nata, cmimi eshte i diskutueshem ne qofte se prenotoni per me shume se tre nete. Perfshire ne cmim eshte dhe garazhdi privat per makinen.

Per me shume informazione telefononi ne Cel: 0673607411 o email: durresrental@gmail.com

Nuk ka tag

741 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 639577d80ec5577f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total