Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

PUNETORE KRAHU OSE FURRE

  • Paga: Shume e kenaqshme
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: RAMETAL sh.p.k me seli ne Vrrine,Xhafzotaj, Autostrada DR-TR, km.5
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: E-mail: esmeralda@rametal.al
  • Postuar: 07/09/2017 15:58
  • Skadon: 34 ditë, 13 orë

Përshkrimi

RAMETAL sh.p.k me seli ne Vrrine,Xhafzotaj, Autostrada DR-TR, km.5, dhe me aktivet kryesor përpunimin e skrapit te aluminit dhe transformimin e tij ne Lingote Alumini kerkon te punesoje:

PUNETORE KRAHU OSE FURRE:
– Të bëjë ngarkimin e furrave të shkrirjes për krijimin e një lidhje të caktuar si p.sh. të aluminit, bakrit etj.;
– Të bëjë zgjedhjen dhe formulimin e ngarkesave në funksion të markës së kërkuar;
– Të llogarisë harxhimin e materialeve kryesore të ngarkesës metalike dhe t`i krahasojë ato me normat e harxhimit për një ton prodhimi të përfunduar;
– Të interpretojë dhe të zbatojë instruksionet e punës;
– Aftesi te mira komunikimi dhe puna ne grup
-kusht BANIMI NE DURRES ose RRETHET

Si te aplikoni:
Personate interesuar duhet te dergojne brenda dates 30.09.2017
E-mail: esmeralda@rametal.al
tel: 0672068509

Nuk ka tag

139 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 14759b14da6473f7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total