Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Punësim ndërkombëtar dhe konsulencë ligjore për emigrim.

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Liqeni, Rruga e Kosovarëve, Pallati 29 përbri Hotel Dinasty, Kati i 1-rë, Zyra nr. 9
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355672034994
  • Postuar: 30/08/2017 06:58
  • Skadon: 97 ditë, 19 orë
16195418_784040535083183_3278262964268792660_n

Përshkrimi

Punësim në Dubai / Abu Dhabi – UAE, Qatar, Oman, Kuwait, Bahrain, Malta, etj. Kritere : Të jeni brenda moshës 18 – 39 vjeç/e, dhe të komunikoni sa më mirë në gjuhën angleze. Për të hyrë sa më shpejt në proçes intervistash dhe për më shumë informacion, paraqituni prane zyrave tona.

Adresa; Rruga e Kosovarëve, Pallati nr. 29, Kati i 1-rë, Zyra nr. 9, Tiranë, Shqipëri. Na gjeni në Google Maps ⇒ https://goo.gl/maps/EdNQ2QUFjPB2

Për t’u orientuar mbi adresën nqse e keni të vështirë të na gjeni, telefononi në numrat e cel.: +355697775750 | +355688087875 | +355672034994 | Orari ynë i punës dhe i telefonatave : E hënë – E premte ; 09:00 – 17:00

Faleminderit paraprakisht për vëmendjen tuaj. Mirë se të vini. 🙂

Nuk ka tag

120 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 58259a5cbebab1bc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total