Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Pune me Grep dhe Shtiza

  • Paga: 000
  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: TIRANE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: (VFClub): +355 69 5599902
  • Postuar: 23/11/2017 13:52
  • Skadon: 89 ditë, 6 orë
IMG_9972

Përshkrimi

Kerkoj te punesoj per pune dore me GREP dhe SHTIZA te dije te punoje veshje per FEMIJE- triko, fustane, paliceta, kapuce, pupa, etj ). Duhet te jene te specializuara ne punen me permasa per femije. PAGESA ESHTE SHUME E MIRE!
DUHET me vendbanim ne TIRANE. Te kene Facebook qe te komunikohet per modelet e kerkuara.
Te interesuarat, mund te kontaktojne ne numrin e celularit qe eshte publikuar ne kete faqe, ose ne facebook ne: zonja.duararte@facebook.com
Cel. (VFClub): +355 69 5599902

Nuk ka tag

282 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2635a16bcf33b928

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total