Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

25,000 LEK

Programime per shitje online, lokal, restorante etj sipas nevojes.

  • Adresa: Rruga "Dritan Hoxha"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698153003
  • Postuar në: 21/07/2017 14:44
  • Skadon për: 87 ditë, 1 orë

Përshkrim

– Dizenjoj (programoj) faqe te ndryshme online per shitje te produkteve por edhe te tjera bazuar ne nevojen e klienteve.

– Cmimi varion sipas kerkesave dhe komplikacionit te programit te kerkuar (i diskutueshem)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 23 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 6455971c5ccf014a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total