Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Programime per shitje online, lokal, restorante etj sipas nevojes.

  • Adresa: Rruga "Dritan Hoxha"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698153003
  • Postuar: 21/07/2017 14:44
  • Skadon: 25 ditë, 4 orë

Përshkrimi

– Dizenjoj (programoj) faqe te ndryshme online per shitje te produkteve por edhe te tjera bazuar ne nevojen e klienteve.

– Cmimi varion sipas kerkesave dhe komplikacionit te programit te kerkuar (i diskutueshem)

Nuk ka tag

35 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6455971c5ccf014a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total