Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Produkte HERBALIFE per Dobesim 100% Bimore

  • Adresa: Tirane Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698575557, 084057199
  • Postuar: 21/11/2017 08:19
  • Skadon: 123 ditë
team-olympus-3-day-trial-poster1
64074cde89acee9adef8c8e53e603723

Përshkrimi

Ofrohen produkte 100% bimore Herbalife per dobesim, tonifikim,shtim ne peshe, per probleme kardiake dhe diabeti, per shtatzanine etj. Produktet jane amerikane dhe te gjitha te testuara dhe te kontrolluara per te gjitha moshat nga 1-100 vjec.

Paketat (Produktet) per dobesim fillojne nga 75 Eur ne muaj:
75 Eur Formula 1 + Caj 50 gr.
110 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Proteina.
130 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Proteina + Multivitamin.
135 Eur Formula 1 + Caj 50 gr + Proteina + Mineral Complex. Etj.

Paketat (Produktet) per shtim peshe fillojne nga 90 Eur ne muaj:
90 Eur Formula 1 + Formula 1.
110 Eur Formula 1 + Formula 1 + Multivitamin.
115 Eur Formula 1 + Formula 1 + Mineral Complex. Etj.

Paketat (Produktet) per shtazanine fillojne nga 90 Eur ne muaj:
90 Eur Formula 1 + Mineral Complex + Multivitamin.
120 Eur Formula 1 + Mineral Complex + Aloe Max.
160 Eur Formula 1 + Mineral Complex + Aloe Max +Herbalifeline. Etj.
Ni
Per me shume info ne numrat e poshteshenuar.

Tel. : +355684057199
Cel. : +355698575557

Instagram: Herbalife Tirana Albania.

Nuk ka tag

479 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3155a13ca448a2e2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total