Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30 €

Produkte guri natyral dhe jo vetem

  • Adresa: Shqiperi
  • Rrethi: Berat
  • Kontakt: tare_tea@yahoo.com
  • Postuar: 01/06/2017 13:45
  • Skadon: 13 ditë, 2 orë
17800293_1471776182854756_696567974274728921_n
16684135_1419542171411491_1557408419970576970_n

Përshkrimi

Tregetojme materiale guri me cilesi te mire dhe cmim te leverdisshem.Materiali perpunohet ne varesi te deshires se klientit dhe cmimi varjon ne baze te materialit.Nese deshitoni te ndryshoni ambjentet e shtesipse apo biznesit tuaj na kontaktoni…

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 342592ffcfc08fe7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total