Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100 €

Printer, Skaner, Fotokopje Canon

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695102736
  • Postuar: 23/09/2017 12:32
  • Skadon: 79 ditë, 13 orë
IMG_8280
IMG_8281IMG_8284

Përshkrimi

3 ne 1 Printer, fotokopje, skaner Canon MP250 me ngjyra dhe bardh e zi. Eshte ne gjendje perfekte, shume pak I perdorur. Per zyra ose per familjare eshte shume komod dhe ze pak hapsire.

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 79859c63821d8b7e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total