Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Prezantuese në shitjen e produkteve elektronike

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: ELECTRONIC LINE; MINE PEZA; pranë Benetton.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +35542235450
  • Postuar: 05/10/2017 11:23
  • Skadon: 45 ditë, 12 orë
FullSizeRender

Përshkrimi

ELECTRONIC LINE është kompania me dyqanet dhe serviset më të mëdhenj në Shqipëri, dedikuar markave lider të elektronikës. Kompania ELECTRONIC LINE kërkon te punësojë: PREZANTUESE NE SHITJEN E PRODUKTEVE ELEKTRONIKE!

Të jetë e komunikueshme.
• Të jetë metodike dhe e organizuar.
• Shumë e besueshme, diskrete dhe etike.
• Aftësi të mira organizative dhe punë në grup.

• Të ketë mbaruar PLOTESISHT studimet.
• Të mos jetë në marrëdhënie me shkollën.
• Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze (e detyruar). Preferohet të ketë njohuri dhe të gjuhes Italiane.
• Preferohet të ketë njohuri në fushën e elektronikës.
• Preferohen të kenë eksperiencë pune në këtë fushë.

Të interesuarat mund të dërgojnë një CV me foto tek info@electronicline.al

ELECTRONIC LINE; MINE PEZA; pranë Benetton.

Nuk ka tag

183 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 57759d5f76a27f7a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total