Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

preventivues, inxhinier ndertimi dhe ekonomist – finance

  • Profesioni: Tjetër
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: info@edilal.com
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 28 ditë, 8 orë

Përshkrimi

Shoqeria Edil Al-It shpk, kerkon preventivues, inxhinier ndertimi dhe ekonomist-financier me mbi 10 vite eksperience.
Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen: info@edilal.com
Vetem personat te cilet do te permbushin kushtet do te njoftohen per interviste.

Nuk ka tag

194 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 52559aea397e5321

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total