Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

13,000 €

OKAZION PLOTER 264 HP 10000

  • Adresa: Mutcopulu D 44
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com
  • Postuar: 30/09/2017 22:23
  • Skadon: 134 ditë, 7 orë
Ploter Hp 2,60m shitet
Ploter Hp 2,60m shitet0Ploter Hp 2,60m shitet1Ploter Hp 2,60m shitet2Ploter Hp 2,60m shitet3Ploter Hp 2,60m shitet4

Përshkrimi

Ploter: HP 10000s
Vit prodhimi: 2014
Model Nr: Q6693A
Serial Nr: JP7BD21002
Prodhimi: Japonez
Tirazh: 4243 metra
Çmimi: në kërkes (nga çmimi fillestar e ulim 5000 euro)
Ngjyra: 6 koka të reja fare
shpejtësia 30m ² / h
gjër/shtypit: 2641mm(104-inç)
rezonanc: 1800X1800
Bojrat: Bordo Me kaset
Kosto: Në varsi të shtypit( ekonomike.
Gjëndja: Në punë
vendndodhja: Athinë. HP është zgjidhja më e mirë

Per me teper informacion ju mirpresim në numrat e mëposhtëm, në viber dhe në WhatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Per ju që nuk mundeni finenciarisht, ne Ju ndihmojm; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance” Duke Ju financuar Deri ne 80% te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Nuk ka tag

410 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 77658ac9415eb0f8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total