Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

37,000 €

PLAZH, Golem MALI I ROBIT shes apartament 2+1+2 BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 37 mije euro

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: plazh,Golem, Mali i Robit,
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692906053
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 12/10/2017 13:10
  • Skadon: 46 ditë, 17 orë
6176_111361926073_111354321073_2279613_2527392_n[1][1][1]
04 (2)APARTAMENT-PLAZHMALI-I-ROBIT--GOLEM-DURRES (1)APARTAMENT-PLAZHMALI-I-ROBIT--GOLEM-DURRESfoto6APARTAMENT-PLAZHMALI-I-ROBIT--GOLEM-DURRES (2)

Përshkrimi

Zona/Rruga :PLAZH, mali i robit
Ne Golem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti,
shitet ap.2+1+2 ballkone,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i gjelberuar i njè kompleksi luksoz, e rregulluar dhe e mobiluar,me kondicioner,kati i trete,me hipoteke,..e pershtatshme edhe si investim per qera turistike ne periudhen e plazhit nepermjet nje agjensie te garantuar(perfitim 4,5%ne vit te vleres totale),.eshte nje zone mjaft e frekuentuar nga turiste te huaj,.
cmimi 37mije euro, shitet per arsye emigrimi..nese jeni te interesuar mund te kontaktoni: 0694661361, ose ne nr italian:0039-3806567210(whats app)

Nuk ka tag

279 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 16759df47a13da92

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total