Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 LEK

PlayStation 3 + FIFA 17 – 160GB me 2 doreza. Përfshirë dy lojëra. Në gjendje fantastike.

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Tiranë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692338868
  • Postuar: 02/10/2017 15:56
  • Skadon: 88 ditë, 6 orë
$_35
box-fifa-17-ps3-4bc61ef7a12912b590a1a0d3a4888dd9d

Përshkrimi

PS3 është në gjendje të shkëlqyer pune sëbashku me dy dorezat (një e vetë pajisjes, e dyta blerë shtesë), por shitet për mos përdorim. Shitet sëbashku me dy lojëra FIFA 17 dhe Heavy Rain. Të gjitha 20.000 lekë të reja (200 mijë të vjetra).

Nuk ka tag

242 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 98459d23a017b059

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total