Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 LEK

Pishine (pishinë) e çmontueshme 24m3

  • Adresa: Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682033792
  • Postuar: 31/07/2017 22:11
  • Skadon: 37 ditë, 12 orë
pishina1
pishina2-corrpishina3-corrpishina4-corr

Përshkrimi

Pishinë e çmontueshme me përmasa 7.36 me 3.6 m dhe thellësi 1.2m (mbushet deri në 1 metër). E markës BESTWAY e kompletuar me të gjithë aksesorët origjinalë për pastrimin e ujit, filtrimin dhe pastrimin e sipërfaqes si dhe një shkallë. Montohet mbi një sipërfaqe të sheshtë betoni ose dheu. Volumi i ujit për mbushje 24000 litra. Është përdorur në dy sezone, nuk ka asnjë dëmtim.

Nuk ka tag

49 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 558597f7ca6d6bf6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total