Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,700 €

Peugeot Cabrio 307 cc, viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Berat
  • Kontakt: Beni 0694770756
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 07/09/2017 22:48
  • Skadon: 30 ditë, 19 orë
20170904_182710
20170904_18253220170904_14312320170904_14334520170904_13494220170904_183112

Përshkrimi

Shitet pezho kabrio viti prodhimit 2006. 180000 mij kilometra origjinal ( i vetmi pronar) makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike po ashtu dhe estetike te gjitha servicet e bera. Makina nk ka asnje gervishtje si jasht edhe brenda. Gomat jan te reja te sapo vena. Per me shum info kontakto.

Nuk ka tag

210 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 85259b17d28ddf80

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total