Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

4,500 €

Peugeot 307, nafte, viti 2008

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0697720800
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 11/01/2017 18:29
  • Skadon për: 156 ditë, 1 orë
20161223_140642
20161223_140449Peugeot 307, nafte, viti 2008 - Fotografia 2

Përshkrim

Mjeti eshte me dogane te paguar me dokumenta franceze
Navigator dhe telefon origjinale te fabrikes
Disqe alumini
Kondicioner
Tavan panoramik
Sensore shiu
Sensore indietro
Drita automatike
Kambio manuale

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 119 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 84958764f355296f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues