Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

Peugeot 307 HDi 1.6 naft 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696547151
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 22/06/2017 12:24
  • Skadon: 34 ditë
Screenshot_2017-06-20-21-26-39
Screenshot_2017-06-21-13-09-54Screenshot_2017-06-20-21-26-34Screenshot_2017-06-20-21-25-42Screenshot_2017-06-20-21-31-21Screenshot_2017-06-20-21-31-50IMG_20170620_212308_786IMG_20170621_125420_150IMG_20170621_145023

Përshkrimi

Peugeot 307 HDi 1.6 naft viti 2006.Ne gjendie shume te mire motorike dhe xhenerike shume ekonomike 4.6 l’iter ne 100 km .Me klima .kompjuter bordi.gamat te reja prodhim Lassa 2016. Dekumentat deri ne maj 2018..Makina shitet per arsye MOS perdorimi.Cmimi i diskutushem.cel 0696547151 Marko
Faleminderit

Nuk ka tag

99 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 429594b984095dd6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total