Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,200 €

Peugeot 206 cc ,1.6 benzin ,viti 2003, kabriolet automatike – Gjendje perfekte

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 069 21 21 971
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 07/12/2016 16:49
  • Skadon: 47 ditë, 13 orë
20160927_124450
20160927_12355220160927_12310320160927_12365320160927_12413620160927_12473920160927_130519

Përshkrimi

Peugeot 206 cc ,1.6 benzin ,viti 2003. Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Goma 80%. Shum ekonomike ,konsumi 5 litra linj dhe 7.5 litra perbrenda. Hapje kabriolet ne menyr automatike. Letra te paguara deri ne qershor 2017. tel. 069 21 21 971

Nuk ka tag

510 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 60258482a8ea7347

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total