Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,800 €

OKAZION Peugeot 206 , 1.4 benzine, Kambio automatike, viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692203611
  • Opsione të tjera: Kambio automatike
  • Postuar: 21/06/2017 21:40
  • Skadon: 20 ditë, 8 orë
19047798_288436671618059_1323895441_n (1)
19046559_288436768284716_109564164_n19022681_288436568284736_1145375577_o

Përshkrimi

OKAZION..Shitet peugeot 206 ngjyre gri.Kambio automatike.lenda djegse Benzine.Motorri 1.4.me kondicioner.Me dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara der ne qeshor 2018.Makina shitet per asye emigrimi.Cmimi 1800 Euro

Nuk ka tag

224 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 27059398eb846488

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total