Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Personal krijim artikull ne faqe web

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: tedeschi.rita@libero.it
  • Postuar: 09/11/2017 13:35
  • Skadon: 54 ditë, 23 orë
logo

Përshkrimi

Sooster.it: Kompania jonë italiane kërkon një staf në Shqipëri me një gramatikë të përsosur italiane për të krijuar artikuj për uebin, puna është vërtet e lehtë dhe ne ju udhëzojmë në çdo hap, aktualisht ka 25 stacione në dispozicion,
Kontrata është hartuar, çdo artikull duhet të ketë së paku 800 fjalë, çmimi për secilin është € 2 dhe pagesat do të bëhen së paku 50 €.
Në një hap të dytë, ne do t’ju dërgojmë grupe të tjera të kërkesave të internetit për të punuar vazhdimisht.
na kontaktoni tani: tedeschi.rita@libero.it

Nuk ka tag

147 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8855a0444509c798

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total