Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

PERGJEGJES TEKNIK PER VEPRIMTARIT E AUTORIPARIMIT

  • Paga: Me marrveshje
  • Profesioni: Inxhinier
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0896262080
  • Postuar: 18/08/2017 19:20
  • Skadon: 58 ditë, 13 orë
received_830543133779479-1-1

Përshkrimi

I Certifikuar me DESHMIN E AFTESISE PROFESIONALE per PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT ne kategorite: 1- RIPARIM DHE MIREMBAJTJE E PJESEVE MEKANIKE DHE TE MOTORRIT. 2 – RIPARIM DHE MIREMBAJTJE KAEROCERIE. 3 – RIPARIM DHE MIREMBAJTJE IMPJANTI ELEKTRIK. 4 – RIPARIM DHE MIREMBAJTJE E GOMAVE. 5 – BLERJE DHE SHITJE E MJETEVE ME MOTORR DHE RIMORKIOVE. 6 – MBLEDHJE, DEPOZITIM, SHKTERRIM I MJETEVE RRUGORE OSE I PJESEVE TE TYRE TE DALA JASHTE PERDOTIMIT APO TE BRAKTISURA.

Nuk ka tag

33 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 883599721b8e6e28

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total