Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Rr Ali Demi,2+1,110m2 me hipotek

  • Çmimi/m²: 85000
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672020504
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 25/06/2017 22:32
  • Skadon: 8 ditë, 3 orë
18768527_1847968758858209_5490329218546595894_o
18815100_1847968665524885_781059172347997444_o18836778_1847968715524880_4758999754372622370_o18839543_1847968832191535_2228452337951624140_o

Përshkrimi

Rruga Ali Demi,tek ish markata e vjeter,shitet 2+1, 110 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati shume cilesor i ndertuar vitet e fundit. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me mobilije shume cilesore,ka kondicioner dhe eshte i ekspozuar ndaj diellit,ka ndricim perfekt! Tarraca eshte e sapo izoluar, muret anesore po ashtu! Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe shitet 85000 euro. Cel 0672020504

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2735931aaa31a592

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total