Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 155 m² (Near ETC)

  • Adresa: Ura e madhe e Rruges se Elbasanit,Prane ETC
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682066014
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/04/2018 09:41
20171020_094921
attachment-220171021_164848IMG-f0a9136ad2ed667b05ac55cd28a94b6a-V20171025_131111

Përshkrimi

The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faculty of Tirana, the Artificial Lake, the Qemal Stafa Stadium, Pazari i Ri, the Parliament of Tirana, Toptani Shopping Center, Europian Shopping Center, Coin etc

Specifications of the Apt, 91m Housing and Veranda 64m, 5th floor of a 11 floor new bulding, Apartment size consists of 1 bedroom and bathroom- 1 Living room
Spacious, 2 corridors and 1 toilet, and a really Greeny Relaxing Veranda !

Apartamenti ndodhet ne zemer te tiranes prane Etc, ku mund te jesh per nje kohe fare te shkurter duke ecur ne zona si Blloku, Fakultetin e Tiranes, Liqeni Artificial, Stadiumi Qemal Stafa,Pazari Ri,Parlamenti i Tiranes, Bashki,Qendra tregtare Etc,Coin, Toptani.

Specifikat e Apt-Ndertim i ri 91m Banim & 64m Verand, kati i 5 i nje godine 11 kateshe, Siperfaqja e banimit perbehet nga 1-dhome gjumi e bollshme- Salloni i ndenjes
I bollshem, 2 koridoret dhe 1 tualet, dhe Verandi Relakues i gjelberuar me pemishte.

Cel. : 0682066014
Price: 400€ /per month
Andi.

Nuk ka tag

551 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4695a5f9434b5f7b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total