Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Pastruese/Ndihmese Rrobaqepese

  • Paga: 24.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Lagjia 14, Shkozet, Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0675147023
  • Postuar: 27/03/2018 10:35

Përshkrimi

Kerkohet nje vajze/zonje per pastrim te zyrave dhe ndihmese rrobaqepese (pa eksperience) ne rast nevoje.
Mosha: 18-45 vjec
Preferohet te flase italiasht

Tel: 0675147023

Nuk ka tag

281 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1035ab90509f27fe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total